MobilSohbet

Köksüz Ateşli Sevişme Sahnesi Porno

Mihriban Er Türkçe sevişme sahnesi damga vurmuş olsa da bu film sizi sıradan bir mahalle görüntüsüyle karşılıyor. Kimi çocuklar sokakta futbol oynuyor, kimi balkonda oturmuş çekirdek çitliyor. Yönetmen üzerinde hiç oynamamış hayatın, her şeyi olduğu gibi yansıtmış. Bunu ilk sahneden kavrıyorsunuz. İlerleyen dakikalarda hayatın en doğal vuruculuğunu hissediyorsunuz. Aslında izlerken vücudunuzda oluşan etkiler tamamen hayatın ta kendisinin eseri. Yönetmen filmiyle ayna görevi görüyor.
Ben Türkiye'de hayatı bu kadar cesur yansıtan bir başka film hatırlamıyorum. O bilindik, sanat yapayım derken insanları boğan festival filmlerinden değil bu! O entellektüel diye nitelendirilen kesimin beğendiği ve gerçek halkı bayan filmlerden değil. Bu film her kesimden herkesi etkileyebilecek potansiyele sahip. Gerçek sinema da budur zaten! Yönetmeni kutluyorum.
Not: Bu sahneyi bazı sitelerde anne oğlu ensest sevişme şeklinde belirtmişler fakat bu yanlış. Kendinden yaşça büyük bir kadın ile oğlunun bir arkadaşı arasında yaşanan Türk ateşli sevişme sahnesidir bu.